Додому Новини Суспільство Понад 400 дітей з цілої Коломийщини долучилися до конкурсу малюнків від Міжнародного...

Понад 400 дітей з цілої Коломийщини долучилися до конкурсу малюнків від Міжнародного благодійного фонду “Покуття”. ФОТОРЕПОРТАЖ

0
Поділитися
Понад 400 дітей з цілої Коломийщини долучилися до конкурсу малюнків від Міжнародного благодійного фонду

Міжнародний благодійний фонд “Покуття” підбив підсумки конкурсу малюнків серед дітей віком від трьох до 12-ти років. Конкурс приурочили до Дня святого Миколая.

3

Don Yapon

10

Сьогодні у Палаці культури “Народний дім” відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

7

Це вже традиційний захід для БФ “Покуття” — цього року меценати організовували конкурс малюнків до Великодня та Покрови.

До конкурсу “Намалюй Миколая” долучилися та надіслали свої роботи 428 дітей з цілої Коломиї та Коломийського району.

4

Це був чи не наймасовіший конкурс малюнків у Коломиї.

Переможців визначали у трьох вікових категоріях: від 3 до 6 років; від 7 до 9 років; від 10 до 12 років.

1

Всі переможці отримали фруктові набори, солодкі подарунки, набори для малювання, журнали та розвиваючі ігри.

Перші місця здобули шестирічна коломиянка Вікторія Федюк, семирічний Роман Горецький з Печеніжина та учень 7 класу коломийської школи Роман Яцурак.

“Я малював Миколая і дітей, які цілий рік чемно молилися, — розповідає переможець конкурсу Роман Яцурак. — Я задоволений своїм результатом, але для мене було головне не перемога, а участь. Бажаю, щоб Миколай завітав до всіх діток, а також раджу всім брати участь у цьому конкурсі”.

6

Як зізналася голова Міжнародного благодійного фонду “Покуття” Уляна Мандрусяк, такої кількості робіт не очікували і були приємно вражені активністю дітей.

Меценати фонду нікого не обділили увагою – всі учасники конкурсу були нагороджені канцтоварами та солодкими подарунками.

Засновник Міжнародного благодійного фонду “Покуття”, народний депутат Андрій Іванчук подякував всім дітям за участь у конкурсі та наголосив, що цю традицію фонд продовжуватиме й надалі.

“Майже рік тому, як тільки ми започаткували цей конкурс, надійшло лише 40 малюнків, сьогодні їх вдесятеро більше. А це свідчить про те, що ця ідея правильна, бо розвиває у наших дітях творчість. Сьогодні я надихнувся цим і тепер такі заходи носитимуть постійний характер, а конкурс матиме назву “Малюнок Покуття”. Його організовуватимемо перед величними християнськими святами, такими, як Великдень, Покрова, День св. Миколая”, — розповів Андрій Іванчук.

16 15

Як додав засновник фонду, БФ “Покуття” завершує обіцяну комп’ютеризацію коломийських шкіл. І вже у День святого Миколая, в понеділок, ще п’ять шкіл отримають комп’ютерні класи. Це ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №6, ЗОШ №7 та ЗОШ №8.

“У понеділок завершуємо комп’ютеризацію всіх коломийських шкіл, як і обіцяли на початку року. Коломия буде першим містом в Україні, де в кожній школі буде свій сучасний комп’ютерний клас”, — наголосив Андрій Іванчук.

17

dsc_8445

19
12 dsc_8448

dsc_8461 dsc_8444

dsc_8449

21 dsc_8451 dsc_8452 dsc_8453

dsc_8458

dsc_8470 dsc_8468
dsc_8457 dsc_8456 dsc_8454 dsc_8463 9

11

Фото: Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК