Обвинувачений “стоматолог-різник” на оперативному відео розповів, як вбивав і членував жертви

Вчора, 30 травня, в Івано-Франківському суді продовжили розгляд резонансної справи про вбивства та розчленування, в яких обвинувачують стоматолога Ігоря Вуйціва та його подружку Юлію Бойко.

За клопотанням прокурора до справи, як докази, були розглянуті і долучені відеоматеріали, а саме – записи допитів та слідчі експерименти, повідомляє gk-press.if.ua. Зокрема, на відеозаписах зафіксовано допит обвинуваченої Юлії Бойко, яка розповіла про місце заховання двох розчленованих тіл, які були запаковані в целофанові пакети та сумки.

На наступному відео оприлюднили свідчення Ігоря Вуйціва, який розповів, що обидва вбивства здійснив власноруч, а також сам розчленовував обидва тіла.

«Півгодини відійшло на розчленування ніжних кінцівок, – розповів під час слідчого експерименту Ігор Вуйців. – Частину черевної порожнини спустив в унітаз, а частину – викинув в сміттєві баки. Там були серце і печінка. Ножі відмив і залишив в кабінеті».

З його слів, порожнину першої жертви, 35-річного Ігоря Струтинського, він засипав сіллю. Далі – продовжив розчленування вже в підвалі. Після чого, запакував тіла в пакети і вивіз на закинуту будову, по вулиці Вовчинецькій. «Тіло вивезли на «кравчучці», а також взяли в руки по пакету», – зазначив обвинувачений.

Щодо другої жертви, Атона Кучерака, обвинувачений розповів під час слідчого експерименту, що спершу між ними виникла бійка у підвалі, наче б то на тлі ревнощів до Юлії Бойко. Під час бійки Вуйців наніс Кучераку удар лівою рукою в праве око. «Юля, побачивши це, була шокована», – зазначив стоматолог.

Тіло Атона Кучерака обвинувачений також розчленував. Спершу, відділи руки-ноги, колінні суглоби не чіпав. Згодом, відрізав статевий член, опісля, автоматично, розпоров живіт, голову. Тіло поклав в мішок, все решта – в поліетиленові пакети. Цікаво, що в черевну порожнину запхав пляшку від горілки. Тіло жертви він вивіз разом із Бойко, вночі, біля другої-третьої години ночі.