ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Богородчанщині планують розпочати будівництво по видобуванню газу

ТОВ “Прикарпатська енергетична компанія” (смт.Богородчани) планує розпочати будівництво та підключення свердловини №3 Грабівська.

Спорудження свердловини 3-Грабівська передбачається з метою виявлення покладів газу, інформує “Галичина”.

Видобування корисних копалин, а саме газу природного, заплановане на підставі спеціального дозволу на користування надрами № 3748 від 28.01.2010 року.

Свердловина № 3-Грабівська буде розташована в Івано-Франківській області Богородчанському районі на території Старобогородчанської ОТГ.

У відповідності до проекту передбачається будівництво свердловини № 3 Грабівська. Глибина свердловини – 1500 м. Підключення свердловини включає обв’язку устя свердловини та прокладання газопроводів-шлейфів (довжиною 3600 м), при необхідності прокладання нових та відновлення існуючого дорожнього покриття, до місць будівництва свердловини. Буріння здійснюється за допомогою бурового верстата з дизельним приводом, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що розподіл коштів між бюджетами різних рівнів передбачає, що 2% рентної плати за користування надрами зараховується до районних бюджетів, 3% зараховується до бюджетів об’єднаних територіальних громад та 2% до обласних бюджетів за місцезнаходженням (місцем видобутку) відповідних природних ресурсів.

За даними ЄДРПОУ, кінцевими бенефіціарами ТОВ “Прикарпатська енергетична компанія” є громадянин Чехії Карел Комарек та львів’янин Зіновій Козицький.

Статки Карела Комарека оцінюють у 3 мільярди доларів. Він вважається одним з найбільших операторів лотерейного бізнесу в Європі.