ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Борці СК «Максимум» вибороли вісім нагород на обласному турнірі пам’яті Олега Сазонова

Борці СК «Максимум» та вихованці КДЮСШ успішно виступили на X відкритому обласному турнірі з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова.

За підсумками змагань спортсмени здобули вісім нагород:

1 місце — Вадим Єжов

2 місце — Матвій Феняк

2 місце — Артем Шулепа

2 місце — Максим Боївко

3 місце — Орест Бойчук

3 місце — Олександр Пиптик

3 місце — Аліна Рибак

3 місце — Арсен Юрійчук

У клубі зазначають, що кожна нагорода — результат щоденної праці спортсменів, професійної роботи тренерів та підтримки батьків.





Також у СК «Максимум» подякували Збройним силам України та меценатам, які підтримують розвиток спорту і допомагають молодим борцям досягати нових успіхів.