ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Як живе легендарна 10 бригада: коломияни познайомилися з особовим складом та оглянули бойову техніку. ФОТО

За рік реставраційних робіт у військовій частині, що на вулиці Моцарта, закипіло життя. Тут, як знаємо, дислокується кістяк 10-ї гірсько-штурмової бригади, її штаб. Малі підрозділи бригади розташовані в Івано-Франківську й Делятині. На нинішній день усі вояки з усією технікою повернулися з зони бойових дій.

Керівництво цього військового з'єднання провело День відкритих дверей. Охочих познайомитися ближче з особовим складом бригади, бійці якої пройшли воєнними дорогами АТО не бракувало. Переважала студентська молодь разом зі своїми наставниками. Відвідали частину також очільники міста й району, інформує "Дзеркало Коломиї".

Такі масові цивільні відвідини тут проводяться вперше. Допитливі гості оглянули військову та бойову техніку, яка брала участь у боях на Сході: вантажні тягачі, БРДМи, плаваючий транспортний тягач, машину, яка заміновує й розміновує територію, а також легку стрілецьку та артилерійську зброю: автомати, снайперські гвинтівки, гаубицю, гранатомети й міномети, протитанкову гармату, самохідну артилерійську установку. Вояки охоче спілкувалися з відвідувачами, розповідали про переваги й недоліки тієї, чи іншої зброї, гусеничної та колісної техніки, більшість якої - ще радянського виробництва. Танкісти продемонстрували майстер-клас водіння своїми гусеничними машинами.

Не даремно бригада називається штурмовою. Вояки зімітували штурм будинку, показали рукопашний бій. А позаяк стояв надворі лютий мороз, то самі зігрілися й зігріли ефектними видовищами гостей.Відео: НТК