ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Як боротись із шумом на будмайданчиках поруч із будинками

Що робити, аби припинити постійний шум на будмайданчику поруч із оселею та куди звертатися мешканцям прилеглих будинків, пояснив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

"Гуркіт на будівництві по-сусідству не припиняється ні вдень, ні вночі: що з цим робити?" - З таким питанням до мене звернулися у Facebook. Кажуть, що неодноразово викликали поліцію. Але вони не мають чим виміряти рівень шуму. Як же повпливати на порушника спокою? Є щонайменше три нормативні акти, що захищають ваші права. Це стосується не тільки забудовників, а й узагалі всіх, хто не може вчасно "прикрутити гучність", — зазначив він.

Лев Парцхаладзе зауважив, що право на тишу гарантується кожному громадянину, згідно з ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Ці права закріплено й у правилах благоустрою міст, де прописано часові проміжки та дні, коли не можна порушувати тишу та відповідальність за порушення.

"Наприклад, в нічний час (з 22:00 до 8:00) забороняється співати, кричати, вмикати музику чи здійснювати іншу діяльність у житлових приміщеннях, у дворах жилих районів, в парках та інших громадських місцях, що спричиняє надмірний шум та може заважати оточуючим. З 21:00 до 8:00 у робочі дні та в будь-який час протягом вихідного чи святкового дня заборонено проводити ремонт без погодження з мешканцями прилеглих будинків, житлових приміщень", — додав заступник Міністра.

Також рівень допустимої гучності визначено Державними санітарними нормами допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови.

Читайте також: З 1 серпня в нових великих супермаркетах будуть вбиральні для відвідувачів

 

Заступник Міністра навів варіанти інстанцій або служб, куди можна звернутися для вирішення питання із постійним шумом на будівельному майданчику:

  • Виклик місцевої поліції.
  • Звернення до місцевої державної адміністрації (стосується Києва) або до органу місцевого самоврядування.
  • Звернення до Держспоживслужби.
  • Звернення до контакт-центру міста.