ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З 1 серпня в нових великих супермаркетах будуть вбиральні для відвідувачів

З 1 серпня в дію вступають нові зміни у державні будівельні норми “Підприємства торгівлі”, які зобов’язують всі нові та реконструйовані великі супермаркети влаштовувати вбиральні для відвідувачів.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, пише "Урядовий портал".

“Вступає в дію очікувана зміна у державні будівельні норми щодо проектування супермаркетів та інших магазинів. Тепер туалети для відвідувачів у супермаркетах, гіпермаркетах площею 2500 м²  і більше є обов’язковими. Розрахунок такий: 1 санітарний прилад на 600 м² торговельної площі, але не менше 4-х санітарних приладів на об’єкт. Кабіни мають бути обов’язково окремо для чоловіків і для жінок, також мають бути універсальні туалети для зручного користування маломобільними групами населення”, - зазначив Лев Парцхаладзе.  

За його словами, у таких санвузлах мають також бути обов’язкові сповивальні столики для немовлят.

Всі ці зміни дозволять підвищити комфорт відвідувачів великих супермаркетів та гіпермаркетів.

Читайте також: На Прикарпатті відкриють один із перших і Україні філіалів #ДівчатаSTEM

 

Нові норми поширюються на проектування нових, реконструкцію і розширення існуючих будівель та окремих приміщень підприємств роздрібної торгівлі (магазинів, ринків), за винятком будинків оптової торгівлі, автосалонів і магазинів автозапчастин, зброї, складів будівельних матеріалів, виробничих фірм та магазинів тимчасового функціонування.