ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Вихованці Карітас Коломия досліджують та пізнають навколишній світ. ФОТО

Вихованці Карітас Коломия досліджуть та пізнають навколишній світ. На дітей чекала цікава подорож до загадкового світу – Парку історії Землі. Захоплюючі історії часів юрського періоду про динозаврів, ящірок, мамонтів їм розповів екскурсовод парку. За цей час усі охочі мали нагоду не лише зрозуміти, як виглядають ті чи інші екзотичні істоти, дізнатися про найрізноманітніших представників тваринного світу, але й поринути у справжню подорож мільйонами років еволюції нашої планети. Відтак екскурсанти побували на універсальному спортивному та дитячому майданчиках, на фермі, де побачили страусів, кіз, овець, тигрів і павич.
Також у науковому містечку "Нова енергія" діти отримали знання, ознайомилися з розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики. Діти не тільки навчалися, а й весело провели час, розширили свій кругозір.
Особливо популярним серед них було наукове “Тесла шоу високих напруг”– унікальний перформенс для дітей та дорослих. Глядачам демонстрували загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесли, які перевернули світ – трансформатор Тесла, плазмову кулю, електрофорну машину, генератор Ван де Графа, сходи Якова.
Наукове містечко “Нова енергія” працює при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 2016 року. Нічого подібного не має жодне місто західної України.
Також цікавим було те, що в музеї можна і треба взаємодіяти з науковими експонатами, проводити різні експерименти. Діти дізналися багато цікавого: що таке струм і як утворюються блискавки; чому волосся при розчісуванні стає дибки; як впіймати плазмові промені.
"Щиро дякуємо @Adopcia na diaľku - Slovenská katolícka Caritas Slovakia - Slovenská katolícka charita @Caritas Slovakia - Slovenská katolícka charita за таку можливість для нашої малечі.
Місія подорожі була закохати дітей та дорослих в науку, і вона вдалася на всі  100%. У всіх залишилося ще багато запитань та позитивних емоцій", - йдеться у дописі на сторінці Карітас Коломия.