ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Коломийщині засудженим до покарань підліткам вручили подарунки та закликали ставати кращими

На Коломийщині працівники служби у справах дітей постійно проводять індивідуально-профілактичну роботу з неповнолітніми, які є засудженими до покарань не пов`язаних з позбавленням волі та з обвинуваченими, стосовно яких триває кримінальне провадження.

Відповідно до міської програми «Попередження дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх у 2019 році», начальник служби у справах дітей Ігор Івахнюк вручив двом неповнолітнім подарунки (колесо для пресу, гантелі, м`яч), адже заняття спортом сприяють веденню здорового способу життя, зміцнюють здоров`я, характер та навіть розумові здібності.

Про це повідомляють у пресслужбі Коломийської міської ради.

Фізичні тренування роблять підлітків більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища та приносить людям позитивні емоції.

Метою даної роботи є недопущення скоєння повторних правопорушень у період іспитового строку та неухильному дотриманні покладених судом обов`язків, що, в свою чергу, убезпечить засуджених від непоправних кроків та сприяє усвідомленню власних життєвих цілей, прийняття рішень та розробки плану дій задля досягнення власного благополуччя.