Україні безкоштовно передадуть гімнастичне обладнання, яке використовується на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро.
Про це домовився Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, передає прес-служба НОК, повідомляє "Дзеркало Коломиї".
"Завдяки домовленості президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з керівництвом Міжнародної федерації гімнастики олімпійське гімнастичне обладнання Ігор 2016 після завершення змагань на безкоштовній основі буде передано в Україну для розвитку і примноження славних традицій вітчизняної спортивної гімнастики", – йдеться в повідомленні.
Популярні новини
“Ненаситець” із-під Косова: гуцул, що став легендою підпілля
18 Червня 2026
У Королівці відбувся волейбольний «Кубок Покуття – 2026»
16 Червня 2026

