ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї презентували книгу, в якій відтворили події Євромайдану. ФОТО

Днями в Коломийській центральній районній бібліотеці відбулась презентація книжки "Революція Гідності. Коломийський Євромайдан. Частина перша. Фотомиті революції".

Проект зі створення книги стартував 6 березня 2017 року, інформує Дзеркало медіа з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Книжка "Революція Гідності. Коломийський Євромайдан" у світлинах відтворює день за днем, як зароджувався і відбувався Майдан, і, найважливіше – внесок жителів Коломийщини в події 2013–2014 рр.

Книжка побудована у хронології подій.


Ведуча, упорядниця книжки, Наталка Тарновецька розповіла про наповенення кожного з розділів.

Учасники заходу вшанували хвилиною пам’яті Героїв Небесної Сотні, а присутніх дружин полеглих майданівців щирими оплесками.

Керуючий Коломийською єпархією єдиної помісної Православної церкви в Україні Єпископ Коломийський і Косівський Юліан Гатала, правлячий архієрей УГКЦ кир Василій Івасюк, та місцеві священники розповіли про своє перебування і служіння на Майдані у Коломиї і Києві, їхні спогади склали окремий розділ книжки "З Божим Благословенням".

Одним з перших про Майдан написав лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Михайло Андрусяк, видавши своєрідний бестселер – щоденник Майдану "Щит Архистратига у 2-х частинах". Михайло Андрусяк склав високу оцінку книзі, яка щойно народилася, зауважив про важливість таких видань для майбутнього.

Кожен із гостей презентації отримав книжку на згадку. Головний меседж презентації – Революція Гідності – це час, у який не кожному пощастило жити, ба, більше – прожити його активно, зробити свій особистий внесок у ці події.

Читайте також: У Коломиї відбудеться презентація книги “Коломия.ЗУНР/ЗО УНР”

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!