ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Пласт відмовився від держфінансування і розпочав масштабну кампанію зі збору коштів

Закон "Про державне визнання і підтримку Пласту — Національної скаутської організації України” на державному рівні визнав український пластовий (скаутський) рух і його внесок у здобуття та розбудову незалежності України.

Закон викликав резонанс у суспільстві, інформує пресслужба "Пласту".

"В умовах дискусії, що склалася, ми закликаємо Парламент прийняти правки до закону, вилучивши з нього норми про пряме державне фінансування. Разом з тим, ми продовжимо використовувати існуючі механізми фінансування для громадських організацій, такі, як публічні прозорі конкурси. Також готові долучатися до розробки нових ефективних моделей фінансування інституційного розвитку громадських організацій", — йдеться в офіційній заяві Пласту.

Організація також наголосила, що відсутність прямої державної фінансової підтримки не зупинить реалізації планів та стратегічних цілей. Саме тому Пласт розпочинає масштабну фандрейзингову кампанію зі збору коштів на інституційний розвиток організації. Залучені кошти допоможуть підготувати нових волонтерів-виховників та створити нові осередки Пласту.

"Пласт був, є і залишиться неполітичною громадською організацією. Закликаємо усі політичні сили утриматись від використання імені Пласту у власних політичних інтересах. Також дякуємо всім нашим волонтерам та прихильникам за підтримку", — йдеться в повідомленні.

Всіх охочих закликають підтримати Пласт на plast.org.ua/donate

Крім того кожен також може стати волонтером: як виховник працювати з дітьми, як інструктор ділитися своїм професійним досвідом, або як адміністратор допомагати у створенні та розвитку пластових осередків