ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Прикарпаття палає: у Коломиї вже немає місць у "ковідних" лікарнях. ВІДЕО

Переповнені реанімації та "ковідні" відділення: у Коломиї лікарні вже не можуть приймати хворих, бо місць просто немає. 

Про це повідомляє журналістка ТСН Наталя Нагорна з Коломийської ЦРЛ.

На вулиці не можна побачити наскільки критична ситуація з коронавірусом, але точно можна переконатись у лікарнях. Місцеві дві лікарні заповнені понад 100%, зазначає вона.

«Наш лікувальний заклад заповнений повністю у плані госпіталізації коронавірусних хворих. Ми маємо 175 ліжок, але маємо 181 пацієнта. Доставили шість резервних ліжок для некисневих пацієнтів. Прикарпаття палає. Така ситуація не лише у нашому регіоні. Розгорнуті додаткові опорні лікарні, швидка із нашого району розвозить і до інших районів», - зазначає директор Коломийської центральної лікарні Віктор Бойко.  

Люди, які госпіталізовані, просять у лікарів допомоги, щоб дихати. В реанімації перебувають і молоді люди – як-от дівчина 23 років. Один із пацієнтів там вже понад два місяці. 

На своїй сторінці у фейсбук журналістка написала, що це була одна з найважчих зйомок в її житті.

Прикарпаття - від сьогодні у червоній зоні. Натовпів на зупинках від ранку досі немає, адже громадський транспорт їздить без змін. У багатьох автобусах і тролейбусах, зайняті усі сидячі місця. Але насправді це так звані спецрейси, які везуть людей до роботи.

На міжміському автовокзалі теж повно автобусів. Хоча від сьогодні усі рейси між населеними пунктами області мали бути скасовані. Як виявилося, перевізники також придивляються до ситуації. Поїзди поки їздять за графіком, повідомила у себе на сайті «Укрзалізниця». Єдине обмеження - нині квитки до 12 березня у напрямку Прикарпаття і звідси вже не продають.

Те, що насправді закрито від сьогодні - дитячі садочки, навіть чергових наразі немає. Школи, училища, виші - на дистанційному навчанні. Ресторанам і кав'ярням дозволено працювати лише на виніс. Також можуть працювати тільки ті крамниці, де більшу частину площі займають продукти, медикаменти, побутова хімія, преса, засоби зв'язку чи харчування для тварин.

А тим часом статистика за минулу добу в області безпрецендентна - 857 нових хворих. Так багато хворих не було давно. 12 людей померли.

Читайте також: Благодійний фонд "Покуття" продовжує постачати кисень до лікарень Прикарпаття