ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Благодійний фонд "Покуття" продовжує постачати кисень до лікарень Прикарпаття

Ситуація на Прикарпатті вже тривалий час залишається складною. 
Лікарі на межі своїх сил рятують життя.
В області переповнені лікарні та розгортають мобільні госпіталі.
 Благодійний фонд "Покуття", засновником якого є народний депутат Андрій Іванчук продовжує постачати кисень до лікарень Прикарпаття. "Ми у свою чергу продовжуємо надавати лікарням кисень,який виготовляє завод «Карпатнафтохім»За три місця це найінтенсивніший період роботи. За 20 днів лютого вже передано більше, ніж за цілий грудень чи січень." – йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці фонду.

Нагадаємо, наприкінці січня на Прикарпатті  різко зросла захворюваність на коронавірус.    У Коломийській лікарні немає вільних місць. Більшість пацієнтів потребують кисневої дотації, тому зараз у пік захворюваності лікарні повністю забезпечені безкоштовним киснем. Коломийська інфекційна лікарня також заповнена пацієнтами, до того ж медзакладу не вистачає кадрів. Андрій Іванчук та фонд «Покуття» й надалі забезпечуватимуть прикарпатські лікарні рідким киснем відповідно до потреб. Нагадаємо, що з грудня Благодійний фонд "Покуття" постачає лікувальний кисень у медичні заклади області.

До теми: Лікарні Прикарпаття отримали чергову партію кисню від фонду "Покуття" Іванчука

Читайте також: Станіславський про безкоштовний кисень від фонду "Покуття" Андрія Іванчука: "Лише коли боремось з вірусом разом - тоді можемо перемогти"