ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Польща планує запустити потяг для українців до Берліна

Залізнична компанія PKP Intercity Польщі анонсувала запуск прямого залізничного маршруту між Перемишлем і Берліном. Рішення було прийнято в зв'язку з напливом пасажирів з України, які прямують далі в країни ЄС. Про це повідомляє портал  "Віртуальна Польща" .
Як повідомляється, керівництво компанії планує скористатися зростаючим напливом подорожуючих і домогтися того, щоб якомога більше пасажирів використовували саме залізничний транспорт для поїздок. Для цього планується запустити додатковий потяг  з причіпних вагонів, який буде рухатися за  маршрутом Перемишль - Вроцлав - Зелена Гура - Берлін.

«Налагодження залізничного сполучення з Україною виявилося пострілом в десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. За перші п'ять місяців у нас уже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли фіксувалося зростання пасажиропотоку вдвічі. Ми очікуємо, що ці показники будуть зростати», - повідомив Президент PKP Intercity Марек Хранюк.

Він також зазначив, що «з українською та німецькою сторонами є взаєморозуміння» в питанні запуску прямого рейсу. Він отримає назву «Метрополь» і складатиметься з причіпних вагонів, які у Вроцлаві буде чіплятися до потягу, який прямує в Берлін.