ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Перлина коледжу": краса для благодійності. ВІДЕО

Найкрасивішу студентку Коломийського педагогічного коледжу обиратимуть вже 11-й раз. Конкурс щорічний, проте цьогоріч має не тільки розважальну мету, а й благодійну, адже збиратимуть кошти на лікування школяра. Головним спонсором конкурсу краси виступив БФ "Покуття".

Оляна Гаврилаш – в минулому голова студентського самоврядування коледжу. Два минулих конкурси краси організовувала спільно з студурядом. Цього року вже як випускниця навчального закладу взялася знову провести конкурс. Спонукало до такого рішення бажання допомогти своєму знайомому, якому лікарі озвучили важкий діагноз – апластична анемія."Наш конкурс має на меті виявити таланти дівчат. Допомогти їм розвинути власний потенціал, можливо навіть модельний. Однак цього року ми зробили його благодійним, аби допомогти учневі 9-го класу Віталієві Дутковському", – пояснює Оляна Гаврилаш.

Цього року участь в конкурсі беруть 9 дівчат. Усі вони пройшли перший етап, відбірковий тур, ще в грудні. Тепер у посиленому режимі готуються до самого конкурсу.

"Моя сестра брала участь в "Перлині коледжу", і тепер я відчуваю, що теж маю взяти в ньому участь. Не знаю, чи переможу, але сама підготовка до конкурсу підштовхує до роботи над собою. Я пішла в зал, посилено займаюся вокалом, танцями", – ділиться з ДК конкурсантка Іванна Голдищук.


Благодійний конкурс краси "Перлина коледжу" відбудеться 14 травня о 16:00 год. в Народному домі.

Вартість квитка – 50 грн. Виручені кошти передадуть на лікування Віталія Дутковського.

Як повідомляли, у Коломиї за підтримки фонду “Покуття” стартувала мистецька акція “Подарунок рідному місту”.