ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Старий і має проблеми із зором": власники собаки, який потрапив у ветлікарню, кажуть, що той самий випав з третього поверху

"Стара і має проблеми із зором", – так пояснили ситуацію власники собаки, яка вчора потрапила у ветеринарну клініку  з переломом тазу.  За словами волонтерів, тварина була  у жахливому стані: вся у фекаліях та сечі.

Наразі поліція опитала свідків та відібрала пояснення у власників тварини. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції області, пише Репортер.

Слідчому, який виїздив на місце події, вдалося з‘ясувати, що 3 чоловіків побачили, як впала собака. За їх свідченнями, на балконі людей не було, коли підняли голову.

“В квартирі був чоловік, який хворіє і не може піднятися з ліжка. Дружина була на роботі. Прийшовши, пояснила, що собака в них на балконі – вона старенька і має проблеми із зором. Каже, випала сама. В дійсності балкон – зі шпаринками, де собака б влізлася”, – говорить речниця Нацполіції Лідія Бойко.

Наразі опитано свідків та власників. Також у поліції є заява волонтерів. До реєстру досудових розслідувань цей випадок не вносили –   триває перевірка.

Нагадаємо: Коломиян просять упізнати чоловіка, який щодня знущається над собакою.