ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На відкриття заводу "Леоні" у Коломиї запросили Президента

Другий завод німецької Leoni AG офіційно відкриється в кінці вересня в Коломиї.

Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів в місті Стрий (Львівська область), 29 вересня планує офіційно відкрити другий завод в Україні в Коломиї, повідомив директор заводу Руслан Грем, пише Телеграф.

"На відкриття заводу запрошений Президент України Петро Порошенко", - сказав він.

Завод також буде спеціалізуватися на виробництві кабельних мереж для провідних автобрендів, зокрема для автомобілів BMW.

Читайте також: “3 серпня завод “Леоні” у Коломиї випустить першу продукцію”, – Руслан Грем

Обсяг інвестицій, вже вкладених в завод, складає 16 млн євро.

Як повідомив директор заводу, восени буде відкрито першу чергу виробництва, а в подальших планах - відкриття чотирьох черг зі збільшенням кількості працівників і площі виробництва.

"У Стрию, наприклад, загальна площа підприємства становить 64 тис кв м, а в Коломиї складе 35 тис кв м.

Зараз на заводі у Стрию працює понад 7,5 тисяч працівників, в Коломиї на першому етапі планується працевлаштувати 1 тисячі працівників, до 2020 року - близько 5 тисяч осіб ", - сказав Руслан Грем.

Відповідаючи на питання про те, чи відчуває компанія кадрову проблему, Руслан Грем зазначив, що завдяки рекламним, маркетинговим і рекрутинговим акціям, що проводяться працівниками підприємства, на сьогодні обидва заводи повністю забезпечені кадрами.

За його словами, заробітна плата на новому підприємстві складе близько 7-8 тисяч гривень.

Читайте також: На заводі “Леоні” у Коломиї працівники освоюють обладнання, складаючи конструктор Lego. ВІДЕО

Як повідомлялося, ТОВ "Леоні Вайерінг Системс УА" у Львівській області працює з 2003 року.

У 2016 році виручка компанії склала 1,17 млрд грн (у 2015 році - 1,09 млрд грн), чистий прибуток 202,6 млн грн (247,3 млн грн).

Заснована в 1917 році компанія Leoni, за її інформацією - світовий лідер в області систем електропроводки і кабельних технологій. У компанії працює більше 82 тис співробітників в 31 країні. У 2016 році продажі компанії перевищили 4,4 млрд євро.

Основними напрямками холдингу Leoni є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості.

Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.