ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті масово купують виборців поїздками на Буковель, - Комітет виборців України

На Прикарпатті масово використовують технологію надання виборцям послуг у вигляді безкоштовних поїздок на курорт "Буковель".

Про це повідомляється на сторінці Комітету виборців України у Facebook.

Ця технологія використовувалася на виборах і раніше, однак на виборах до Верховної Ради 2019 року набула масового застосування, йдеться у дописі.

Як зазначається, вперше безкоштовні поїздки на "Буковель" було організовано в 2015 році на довиборах по 85 округу.

Тоді для жителів Рогатинського та Калуського району було організовано безкоштовні поїздки до Туристичного комплексу "Буковель" у Поляниці, де виборцям пропонували безкоштовно відпочити в VODA club, пообідати та відвідати зустріч з діючим народним депутатом України Олександром Шевченко (екс-директором ГК "Буковель") та його братом Віктором Шевченком, кандидатом по 85 округу.

На позачергових виборах до ВР 2019 року ця технологія використовується в значно більшому масштабі.

Так, безкоштовні тури на "Буковель" організовують з 83, 84, 85 та 86 виборчих округах. Охочих безкоштовно поїхати на Буковель досить багато, щодня з кожного округу в середньому вирушають до трьох автобусів "туристів". Виборчим туристам пропонують безкоштовно відвідати озеро молодості, пообідати, прогулятися територією комплексу і зустрітися з кандидатами від округів.

У 83, 84, 86 округах безкоштовні тури організовують від імені кандидатів від партії "Слуга Народу" у 85 окрузі – від імені кандидата-самовисуванця, члена партії УКРОП Віктора Шевченка.

Комітет виборців  України нагадує, що відповідно до ч. 14 ст. 74 Закону "Про вибори народних депутатів України" забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Як писало Дзеркало,  кандидат від "Слуги народу" Андрій Шевченко, молодший брат Олександра і Віктора Шевченків, також пропонує безкоштовні поїздки на Буковель виборцям 88 округу - такі оголошення, зокрема, висять у коломийських під'їздах.

Як повідомляють коломияни у Facebook, у програмі - безкоштовні екскурсії, обіди, зустріч з кандидатом у депутати Андрієм Шевченком.

 

 Головне фото - з відкритих джерел