ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Городенківщині відмовилися приймати сміття зі Львова і почали контролювати в'їзд на територію району

Городенківська райдержадміністрація на звернення Львівського міського голови повідомила, що район не має можливості приймати львівське сміття на своєму полігоні.


"У районі діючим є полігон твердих побутових відходів в урочищі "Деренівка". Даний полігон невеликих розмірів та розрахований на складування сміття тільки з території району", - йдеться у повідомленні Городенківської РДА, цитує "Галичина".


Районна державна адміністрація звернулася до органів місцевого самоврядування та населення району з проханням недопущення завезення ТПВ з інших територій.


Поряд з цим районна державна адміністрація звернулася з офіційним листом до начальника Городенківського відділення поліції з проханням щодо термінового контролю щодо в’їзду на територію району транспорту з побутовими відходами з інших територій.


"У випадку виявлення даних фактів невідкладно інформувати правоохоронні органи , районну державну адміністрацію та Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області", - йдеться у повідомленні.


Як повідомлялося, у Ланчині вночі скинули 100 тонн львівського сміття. Ще 120 тонн скинули у селі Микитинці Івано-Франківської міськради.

Також, як інформували, після кількох таких випадків на в’їзді в Івано-Франківську область поліція поставила цілодобові заслони та перевірятиме великовагові автомобілі. 

Читайте також: “Це політичні провокації”, — ЛОДА про львівське сміття на Прикарпатті