Сьогодні, 17 липня, в рамках візиту на Коломийщину Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній освятив новозбудований Храм Святої Рівноапостольної княгині Ольги у селі Мишин.
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717140209-3353.jpg)
Про це інформує пресслужба Коломийської РДА.
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717140250-5177.jpg)
Предстоятель Православної церкви України у проповіді зазначив:
"Декілька десятиліть тому були інші часи. Часи, коли храми руйнувалися, а священослужителів відправляли у заслання, багато із них були розстріляні за віру. Їх вшановуємо як новомучеників землі української.Саме завдяки таким людям ми отримали довгоочікуваний Томос, який раз і назавжди проголошує, що ми є незалежною Помісною Православною українською церквою.
Ми будуємо храми для того, щоб отримувати у них невидиму блажественну благодать. Храм є особливим місцем присутності Бога.
В цьому році ми святкуємо ювілейну дату - 30-ліття відновлення нашої української незалежності.
На Сході Україні досі триває неоголошена та страшна війна, яка забирає наших синів і дочок. Героїв, котрі проявляють свою любов до Батьківщини, родини, друзів і кожного із нас. Якщо б не їхній жертовний подвиг, то зараз і тут, напевно, ми б не мали миру, можливості вільно збиратися і спілкуватися своєю рідною мовою...
Зараз ми ведемо ще одну невидиму боротьбу, ще один невидимий фронт із небезпечною коронавірусною хворобою. Вона забрала життя багатьох наших співвітчизників, тому ми повинні бути відповідальними і мудрими..."
Згодом на своїй сторінці у фейсбук Митрополит Епіфаній написав пост про освячення храму в Мишині.
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717181819-1437.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182258-7208.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182242-8722.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182225-3276.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182207-1336.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182149-9827.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182133-5166.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182115-7184.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182054-3404.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717182036-8627.jpg)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p600x600/218867576_796755307697481_2944672597094632109_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tWQF3vbnuBMAX8FsPdd&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=1cbb4dc4f735e8849c0676f1cbf67aa3&oe=60F7D67A)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p600x600/217926172_796755367697475_743556686860968163_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MZS9eQLx3OcAX_aPyCz&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=11dbf26ac61e056daa177b2d460dbf45&oe=60F703E7)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p600x600/218979890_796755517697460_5715027283157610530_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AwnHxeh3MIUAX80PTn5&tn=0Vn1SlDzIv6_xwb6&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=60a08a86d58672aaccfa29328d2b29d3&oe=60F79805)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717140840-9999.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717140902-7567.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717140932-5499.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717141014-3290.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717142609-5900.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717142648-9622.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/17/20210717142724-5069.jpg)
Нагадаємо, у неділю, 18 липня, Митрополит Епіфаній освятить розписи і очолить святкову Літургію в кафедральному соборі Преображення Господнього в Коломиї. Детальніше з програмою візиту можна ознайомитися ТУТ.