ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Мешканцям Прикарпаття представлять літературні новинки письменників та друковану продукцію місцевих видавців9 - 10 листопада до Дня української писемності і мови та з нагоди відзначення в області Року Івана Франка у фортечній галереї "Бастіон" в Івано-Франківську відбудеться виставка-презентація друкованої продукції "Сторінками української книги".

Захід проводиться з метою популяризації української книги та культури читання, пише Дзеркало Коломиї з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Впродовж двох днів мешканці Прикарпаття зможуть ознайомитись з літературними  новинками письменників, продукцією місцевих видавництв та книгорозповсю-джувачів, фотовиставкою "Тримай книгу".

Читайте також: У столиці презентували нову радіостанцію з виключно українським мовленням.

Буде представлений просвітницький лекторій для дітей "Невідомий Франко" та "Франкові читання" за участі учнівської молоді.

Відбудеться також презентація редакції Всеукраїнського дитячого журналу "Дзвіночок" з нагоди 85-річчя часопису за участю головного редактора журналу, члена Національної спілки письменників України Лесі Пилип'юк-Диркавець.

Відвідувачі матимуть змогу познайомитися з багатьма іншими цікавими літературними проектами.

Урочисте відкриття відбудеться завтра о 12.00 у фортечній галереї "Бастіон".