ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Ігор Слюзар розповів, які дороги ремонтуватимуть у місті цього року. ВІДЕО

Від 10 до 20 мільйонів гривень - саме стільки коштує 1 кілометр асфальтової дороги.

Загалом, у Коломиї - понад 50 кілометрів автошляхів.

Цього року деякі з них мають бути капітально відремонтовані, - розповів міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Гроші для цих потреб надходять із кількох джерел.

Найважливіше, що заплановано, - це роконструкція центральної частини міста. У бюджеті закладений ремонт вулиці Шевченка, цього місяця мають бути виділені кошти на проектування вулиць Чорновола, Валової, Театральної, Шухевича.

"Складна ситуація з вул. Січових Стрільців - від площі Скорботи до вул. Лисенка, - каже Ігор Слюзар. - Домовились, що більшу частину суцільно накриємо асфальтом і зробимо її комфортною для проїзду. Але всі кошти надіємося отримати з держбюджету. На сьогоднішній день маємо погоджений Державний фонд регіонального розвитку щодо капремонту вулиці Шкрумеляка - це 7 млн 800 тисяч".

З Дорожнього фонду місто вперше отримало близько 8 млн грн. Гроші спрямують на середмістя Коломиї. Державним коштом відремонтують вул. Шевченка - всі інші за співфінансування: 90% забезпечить державний бюджет, 10% - місцевий.

"Надіємося на соцеконом державний, - продовжує міський голова, - працюємо з Андрієм Іванчуком зі всіма міністерствами, які мають вплив на ремонт доріг і надіємося здобути ресурс для запланованих робіт".

Для виконавців робіт будуть оголошені тендери.

Більше - у сюжеті НТК.


Читайте також: “Коломия отримала торік 250 млн грн завдяки Андрію Іванчуку. А це вісім бюджетів міста”, – Слюзар