“Коломия отримала торік 250 млн грн завдяки Андрію Іванчуку. А це вісім бюджетів міста”, – Слюзар

13 грудня, на свято Андрея, народний депутат, засновник БФ “Покуття” Андрій Іванчук завітав з робочим візитом до Коломиї.

Він побував у Коломийському медичному коледжі, де поспілкувався з викладачами і студентами, а також завітав на сесію міської ради, де Ігор Слюзар вручив йому відзнаку міського голови.

“Уявіть собі бюджет розвитку міста Коломиї за минулий рік – 30 мільйонів. Мається на увазі те, що ми витрачаємо. Андрій Володимирович з державного бюджету інвестував в Коломиї 250 мільйонів. Тобто він вісім бюджетів дав на місто і район, але сконцентровані гроші в Коломиї. Зрозуміло, що такого земляка ми будемо надалі просити, щоб він далі підтримував наше місто”, – наголосив Ігор Слюзар.

Андрій Іванчук розповів про основні проекти благодійного фонду “Покуття”, який діє в Коломиї вже чотири роки. Це масштабна комп’ютеризація всіх шкіл міста і розпочата комп’ютеризація навчальних закладів району, подарований місту світло-музичний фонтан, конкурси малюнків, розколяда, встановлення дитячих майданчиків біля церков, зараз розпочато новий проект – будівництво дзвіниці біля церкви св. Йосафата.