ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Городенківська ЦРЛ отримала від фонду "Покуття" 12 тонн медичного кисню

 Як писало Дзеркало, за сприяння благодійного фонду «Покуття», заснованого 2015 року Андрієм Іванчуком, три лікарні Прикарпаття - Коломийська, Городенківська і Калуська ЦРЛ -  безкоштовно отримують медичний кисень, який виробляє «Карпатнафтохім».


Зокрема, Городенківська ЦРЛ вже отримала від фонду 12 тонн кисню. В середньому лікарні на добу потрібно 1-1,5 тонни кисню,  Раніше кисень доводилося купувати, нині ж за сприяння фонду Городенківська ЦРЛ отримує від "Карпатнафтохіму" необхідну кількість кисню. В середньому тонна кисню коштує 13,6 тис грн. Тож тепер лікарня має можливість економити 400-600 тис грн на місяць. Зекономлені кошти медзаклад може спрямувати на інші потреби для лікування коронавірусу, зокрема захисні засоби для медиків, ліки, обладнання тощо.


Народний депутат Андрій Іванчук і фонд «Покуття» з перших днів поширення недуги в Україні спрямували свою діяльність на допомогу Івано-Франківській області.


Так, було закуплено та передано 100 000  засобів індивідуального захисту (щитки, костюми, рукавиці, маски) для медиків понад 30 медустанов Прикарпаття.


На початку пандемії, коли населені пункти вперше зіткнулися з новими умовами життя, Андрій Іванчук безкоштовно забезпечив область дезінфікуючим розчином для обробки місць громадського скупчення


 У рамках нещодавньої акції фонд  забезпечив вчителів та вихователів області щитками (25 000 одиниць), які є надійнішими засобами захисту  та рекомендовані до використання МОЗ України.


Попри це, вдалося втілити низку запланованих на цей рік проектів: чотири школи Городенківського району та дві Коломийського отримали комп’ютерні класи; у середмісті Городенки завершено основний етап з будівництва фонтана, відкриття якого через пандемію перенесли на 2021 рік; відбулися всі щорічні акції до Великодня, щоправда, в онлайн форматі. 


Також фонд надав матеріальну допомогу на покращення побутових умов військовій частині в Коломиї. 


Зараз триває щорічна акція до свята Миколая, в рамках якої фонд розвезе 15 000 подарунків.


До теми: Дошкільнята й першокласники Городенківщини отримали солодощі від фонду "Покуття" Андрія Іванчука


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.