Як повідомляли, днями на Коломийщині з робочим візитом перебувала голова облдержадміністрації Світлана Онищук.
У рамках візиту очільниця області, зокрема, разом із головою райдержадміністрації Любомиром Глушковим та міським головою Богданом Станіславським оглянули капітальний ремонт, що триває по вулиці Шкрумеляка в Коломиї, повідомляє пресслужба РДА.
![](../../../../images/general/2021/07/23/20210723113336-4526.jpg)
Нагадаємо, 10 мільйонів гривень на капремонт вул. Шкрумеляка виділили з державного бюджету за сприяння народного депутата Андрія Іванчука.
![](../../../../images/general/2021/07/23/20210723113534-9869.jpg)
Під час тендеру вдалося зекономити майже три мільйони гривень - ці кошти спрямували на ремонт вулиці Винниченка. Тож кінцева вартість капремонту вул. Шкрумеляка - понад 7,5 мільйона гривень. До слова, протяжність вулиці Шкрумеляка – 720 метрів.
![](../../../../images/general/2021/07/23/20210723113609-1063.jpg)
Проєкт передбачає заміну близько 200 м каналізації та влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття. Крім того, у тендер включено також тротуари з обох боків. Гарантійний термін – 10 років.
Планується, що ремонт завершиться до кінця 2021 року.
![](../../../../images/general/2021/07/23/20210723113648-5163.jpg)
До теми: Голова ОДА відвідала госпіталь ветеранів у Коломиї, де наразі тривають ремонтні роботи. ФОТО