До обласного госпіталю ветеранів війни у Коломиї завітала голова ОДА Світлана Онищук разом із головою РДА Любомиром Глушковим та міським головою Богданом Станіславським.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722143001-5925.jpg)
Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни у місті Коломиї функціонує п’ятий рік. В ньому проходять лікуванння та реабілітацію учасники бойових дій, повідомляє пресслужба РДА.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722143039-9404.jpg)
Зараз у приміщення госпіталю тривають ремонтні роботи. Головний лікар Володимир Федоришин розповів про хід виконання робіт. Зокрема показав оновлене обладнання у палатах інтенсивної терапії, стоматологічному кабінеті та інших. Також провів у оновлену капличку, де капелан щонеділі проводить богослужіння.
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722143107-7914.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722155842-6877.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722155913-5350.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722155941-6252.jpg)
![](../../../../images/general/2021/07/22/20210722160013-1730.jpg)