ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

За сприяння Андрія Іванчука Уряд виділив понад 10 млн грн на капітальний ремонт вул. Шкрумеляка у Коломиї

За сприяння депутата Верховної Ради Андрія Іванчука (Андрій Іванчук) Уряд виділив понад 10 мільйонів гривень на капітальний ремонт дороги по вулиці Шкрумеляка.
Відповідне розпорядження, датоване 19 травня, сьогодні з'явилось на сайті Кабінету Міністрів України, повідомив у фейсбук міський голова Богдан Станіславський.
"Історія з цією вулицею триває давно і я щасливий, що цього року ми її нарешті завершимо. Дякую Андрію Іванчуку за те, що послідовно творить наше місто комфортним та безпечним.
Прошу мешканців вулиці якомога швидше завершити всі земляні роботи біля власних садиб (підведення води, каналізування, підведення газу чи інше). Адже після проведення ремонту дороги дозволів на початок робіт такого типу на цій вулиці надавати не будуть.
Окремо хочу звернути вашу увагу на долю бруківки "трилінки", якою вимощена велика частина Шкрумеляка. Вважаю, що закатати її в асфальт - погана ідея. Тому плануємо перемістити цю плитку в парк Трильовського, вимостивши нею пішохідні доріжки. Впевнений, вона ще століттями буде якісно служити" - йдеться у дописі.
Як відомо, вул. Шкрумеляка давно потребує ремонту. На сьогоднішній день вона має такий вигляд: 
Бруківка-"трилінка". 
 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.