ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийська влада планує добудувати басейн та відремонтувати дороги. ВІДЕО

Ремонт дорожнього покриття, завершення робіт біля першого Стефаникового ліцею, добудова басейну у Коломиї.

Такі плани на найближчий час  у сюжеті НТК озвучив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Коломийський бюджет наразі недовиконується, але є такі види робіт, які все одно треба проводити, розповідає мер. Мова, зокрема, про ремонт доріг, облаштування прибудинкових територій, наведення ладу у зонах відпочинку. 

У травні відбудуться заходи до 150-річчя від дня народження Василя Стефаника, тому планується завершити роботи перед ліцеєм №1 - це благоустрій тротуару, проїжджої частини і скверу. 

Також у Коломийській громаді планують завершити великі капітальні будівництва. Мова, зокрема, і про басейн. Влада планує залучити кошти як місцевого, так і державного бюджетів.

Проведуть також тендер на визначення переможця з будівництва спортивного комплексу у Королівці. Музей писанки капітально ремонтують за кошти з ДФРР. Протягом року буде розроблено проєкт добудови Музею Гуцульщини.

"У нас є закладені кошти й на ремонт тротуарів і доріг  з місцевого бюджету. Плануємо залучити кошти з державного бюджету. Наш народний депутат Андрій Іванчук любіює питання виділення коштів на ремонт вул. Шкрумеляка.  Урядом виділено 500 млн на добудову великих об'єктів, зокрема  і басейну. Там зобов'язання добудувати його до кінця року, - продовжує міський голова. -  Це технічно можливо. Ми будемо йти на новий тендер, тому що попередній договір завершено, збільшена проектно-кошторисна вартість. Це вимагає проведення нової тендерної процедури".

До кінця квітня мають бути розроблені умови проведення нового конкурсу, далі буде збір заяв і наприкінці червня стане відоме ім'я нового підрядника, який ймовірно таки добудує басейн. 

Пряма мова - у відео.

Головне фото - з архіву

Читайте також: “Інтер’єр мого робочого кабінету має значно глибший підтекст, аніж просто результат якісного ремонту”, – Богдан Станіславський. ФОТО

Директора фірми, яка будує у Коломиї басейн, підозрюють у привласненні 14 млн бюджетних коштів

 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.