ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Фонд "Покуття" продовжує забезпечувати освітян Прикарпаття захисними щитками. ФОТО

 Благодійний фонд "Покуття", створений з ініціативи Андрія Іванчука, продовжує допомагати Прикарпаттю у боротьбі з коронавірусом. Зокрема, триває акція із забезпечення вчителів та вихователів області захисними щитками.

 

Щитки вже отримали освітяни Калущини, зокрема Верхнянська, Витвицька, Войнилівська, Новицька об'єднані територіальні громади і місто Калуш - місцевим освітянам їх передав Ярема Рудик.


Засоби індивідуального захисту передали також Городенківському,  Галицькому, Рогатинському районам, м. Бурштину, Більшівецькій і Букачівській ОТГ.


Щитки для освітян Городенківщини отримали директор школи Іван Антошко і очільниця освіти Городенківської РДА Світлана Івасюк    Заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка передає щитки освітянам Рогатинщини...


... і освітянам БурштинаАкція триває. Вже найближчими днями захисні щитки від БФ "Покуття" отримають освітяни інших населених пунктів Прикарпаття.   

Нагадаємо, під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від фонду і його засновника Андрія Іванчука 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Через пандемію всі традиційні й заплановані раніше проєкти перевели в онлайн формат. Це конкурс світлин біля фонтана, а також конкурс малюнків "Великдень очима дітей".


Попри карантин, фонд «Покуття» крок за кроком втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл краю тощо.