ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Богдан" представив першу українську електровантажівку

В Україні представили першу повністю електричну вантажівку "Богдан", виготовлену для данської компанії.

Про це повідомляє прес-служба корпорації "Богдан", пише Дзеркало медіа.

Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів.

Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

"Ця електрична техніка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами.

Як відомо, від 2025 року містах Євросоюзу планують заборонити рух автівкам з дизельними двигунами.

Тож виробництво таких вантажівок є не просто перспективним напрямком, а й необхідністю в умовах новітнього ринку», - зауважили у прес-службі "Богдану".

У корпорації наголошують, що екологічний транспорт – перспективна для України ніша, яку на теренах держави першим зайняв саме "Богдан".

Українська компанія бачить перспективи у виробництві електричного спеціального транспорту для країн ЄС, які наразі проявляють чималий попит на таку екологічну техніку.

У перспективі електромашинами можуть зацікавитися і українські міста, для яких питання екологічності транспорту стане визначальним.

Вироблена в Україні електромашина отримала схвальні відгуки у замовника – Banke Electromotive.

Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться її серійний випуск у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Водночас в українській корпорації звертають увагу, що Україна поки що не виявляє значного інтересу до подібної техніки, яка в усьому світі замінює застарілі машини, що псують довкілля.

"Поки європейські компанії замовляють в українського виробника екологічні спецмашини для вивезення побутових відходів, наша власна держава пасе задніх у цьому питанні.

Хоча електрична спецвантажівка від "Богдана" випереджає аналоги за характеристиками, а компанія готова виготовляти її і для українських міст", - заявили у прес-службі корпорації.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год.

Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років.

Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.