ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Батько і син на захисті України. ФОТО

Прикордонник Вадим, на псевдо «Аладінич», вступив на військову службу у 2015 році. Тоді він вирішив стати за захист Батьківщини як і його син Євгеній, який навчався у прикордонному виші.
Від початку повномасштабного вторгнення військовослужбовець у складі підрозділу двічі вибував в зону активних бойових дій на Донеччину. Його ж син, офіцер прикордонник, понад рік захищав державу від окупантів на Херсонщині.
«Невпинні бої та важка боротьба за кожен сантиметр української землі» – саме так Вадим говорить про останній виїзд на Схід. У складі Сил оборони країни його підрозділ воював на Сіверському напрямку. Підступний ворог намагався неодноразово штурмувати позиції наших захисників. Одна із таких атак, в районі н.п. Григорівка, прикордоннику запам’яталась найбільше. Тоді загарбники почали штурм близько п’ятої ранку. Артилерія, мінометні обстріли, авіація, піхота – усе це окупанти спрямували, аби відібрати позиції українських військових. Чотири години запеклого вогню, проте – без успіху. Наші воїни не дали ворогу жодного шансу просунутись вперед, а найголовніше – обійшлось без втрат.
«Найважче не бачити своїх рідних, а також втрачати побратимів, які стали на цій війні для мене другою сім’єю», - ділиться роздумами Вадим.
За останні півтора року родина прикордонника майже не бачилась, із сином вони зустрічались усього двічі. Найбільше Вадим та Євгеній мріють про  Перемогу, а поки що захищають Україну від загарбників.
Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі штаб сержанта Вадима Дружину нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.