ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

До Коломиї завітали учасники Всеукраїнської зимової школи молодих бібліотекарів. ФОТО

13 лютого до Коломийської центральної районної бібліотеки завітали учасники VII Всеукраїнської зимової школи молодих бібліотекарів «Soft skills бібліотечного лідера», яку організовує молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

Українська бібліотечна асоціація діє 25 років, та в Коломиї побувала вперше, повідомляється на сторінці Bibliotekar Kolomyishchuny.

Місією Української бібліотечної асоціації є всебічне сприяння розвитку бібліотечної справи і забезпеченню реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування, а також захист соціальних та інших спільних інтересів членів УБА.

Бібліотекарі з Миколаєва, Львова, Донецька, Одеси, Києва, Івано-Франківська, Хмельницька, Луцька, Дніпропетровська, Вінниці, Черкаської, Чернігівської, Луганської областей вперше мали можливість побачити музей писанкового розпису, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського. Оглянули відділи центральної районної бібліотеки та взяли участь у круглому столі «Скарби Коломийщини – краєзнавча робота бібліотек».

Бібліотекарі Коломийської ЦБС зустріли гостей піснею «Завітайте до нас в Коломию», спілкувались, ділились досвідом. Гості з цікавістю оглянули виставку вишивки Миколи Гаєвого. Автор подарував кожному свою дитячу книжку.

Директор централізованої бібліотечної системи Наталія Тарновецька детально розповіла про краєзнавчу роботу бібліотек, друковані видання, найцікавіші заходи.

Віце-президент УБА, директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова у своїй презентації «Українська бібліотечна асоціація – сходинки до успіху» розповіла присутнім про цілі і завдання організації, основні напрями діяльності.

Голова секції Вікторія Польова підвела підсумки чотирьохденного перебування учасників УБА на Прикарпатті.

Коломийській центральній районні бібліотеці вручено Подяку УБА за підтримку у проведенні VII Всеукраїнської зимової школи молодих бібліотекарів та сувеніри від гостей на згадку.

Кожен з учасників УБА повіз додому книжку «Революція Гідності. Коломийський Євромайдан», друковану продукцію про Коломийщину та позитивні емоції.

Завершилася зустріч спільною колядкою.