ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З другого квітня обмежать в'їзд до Івано-Франківська

Обмежити в'їзд до Івано-Франківська та встановити пункти скринінгу вирішили на комісії із надзвичайних ситуацій із другого квітня. Це рішення чиновники підтримали одноголосно, пише Суспільне.


Цю пропозицію на розгляд комісії виніс міський голова Руслан Марцінків. Він доручив керівникам управлінь встановити спеціальні контрольно-пропускні пункти. Працюватимуть такі обмеження з 7-ї до 20-ї години. На блок-постах працюватимуть медики, рятувальники та правоохоронці.


До слова, сьогодні зранку на оперативній нараді очільник міста казав, що рекомендуватиме обмежити в'їзд в Івано-Франківськ.


"Мене турбують навколишні райони, люди, які приїжджають сюди. Буду наполягати на комісії із надзвичайних ситуацій, для цього не треба додаткової вказівки. Будемо рекомендувати не заїжджати в місто без потреби, бо є значний ріст хворих. Зараз десятками пацієнти поступають. Не дай Боже, будуть поступати сотнями. Те, що бачу на вихідних, коли приїжджають у торгові центри, у магазини, спричиняє недобру ситуацію", - сказав Марцінків.


Також міський голова обурений через те, що люди не сприймають серйозно карантинні обмеження. Тому доручив правоохоронним органам обмежити доступ до ігрових дитячих майданчиків, відвідування паркових та рекреаційних зон на час дії карантину. Також влада забороняє вживання алкогольних напоїв та розпалювання вогню на території Івано-Франківської ОТГ.


Фото ілюстративне


Нагадаємо, на межі Івано-Франківської і Закарпатської областей встановили контрольно-пропускний пункт.