ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Пенсіонери отримають від держави безкоштовні смартфони – Зеленський

Усі громадяни України віком понад 60 років отримають від держави смартфон.


Про це президент Володимир Зеленський заявив у ході Дія.Саміту 8 лютого, пише Економічна правда.


"Переваги цифрової держави мають бути доступні усім незалежно від віку, тож незабаром усі громадяни України, старші 60 років, отримають від держави безкоштовний, якісний, сучасний, швидкий смартфон", – заявив він.


Обрати назву для програми пропонують самим громадянам – таким чином президент презентував електронні опитування для українців через Дію.СКРІНШОТ ДІЇ


Серед варіантів – єСмартфон, БабусяФон,єДідусь та єБабуся.


Опитування вже доступні в Дії, зазначив Зеленський.


ДОПОВНЕНО: Інформацію підтвердили згодом в Офісі Президента. 


Як зазначається, в Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.


Глава держави наголосив, що якісний мобільний і фіксований інтернет має з’явитися в кожному куточку країни, і ним зможе скористатися кожен громадянин будь-якого віку.


«З цим об’єктивно є складнощі. Ми розширили «єПідтримку»: люди похилого віку можуть витрачати ці кошти на купівлю ліків та оплату комуналки», – сказав Володимир Зеленський.


Президент зазначив, що не в усіх літніх людей є смартфон і не всі вони вміють користуватись інтернетом.


«Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку. А навесні запускаємо нову велику державну програму. Всі охочі вакциновані українці, старші за 60 років, отримають безоплатний, якісний сучасний смартфон і пільговий тариф», – повідомив він.


За словами Володимира Зеленського, ця програма є шляхом до головної мети – забезпечити доступ до інтернету всім громадянам України.


«Держава у смартфоні» – для всіх. Можливість впливати на процеси в державі – для всіх. Не лише через класичні інструменти, а й завдяки сучасним технологіям. Це народовладдя в максимально широкій формі – офлайн та онлайн», – наголосив Президент.


Глава держави також розповів, що українці можуть долучитися до визначення офіційної назви цієї програми, взявши участь в опитуванні, яке відсьогодні доступне в «Дії».


«Обирайте свій варіант, дивіться, як працює електронна демократія в «Дії», впливайте на розвиток цифрової держави», – закликав Президент.


Головне фото ілюстративне


  Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.