ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Українець отримав відзнаку найкращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії

Українець Артем Бараненко отримав особливу відзнаку — Шаблю найкращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті в цьому році.

Про це повідомило посольство Великої Британії в Україні, інформують "Вікна".

Щороку відзнака присуджується курсанту, який продемонстрував найвищі результати у навчанні та під час іспитів. Цього року в Академії навчалось 33 офіцери, які представляли збройні сили 22х різних країн — від Афганістану, Албанії, Азербайджану до України та США,

Артем — кадет Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та один із 15 українців, які навчались у Сандгерсті (Королівська академія приймає слухачів з України з 1997 року). Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки в стінах цього закладу.

На цьогорічній випускній церемонії були також присутні батьки Артема, які розділили з ним цей зворушливий момент і не приховували радості та гордості за сина.

Нагороду українцю вручав генерал-майор Пол Ненсон, командувач Королівської академії сухопутних військ Великої Британії та кавалер Ордену Британської Імперії.

Читайте також:Коломиянин Олексій Музичук став випускником року і вирішив стати пластичним хірургом