ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Лікар-інтерн Коломийської ЦРЛ приміряє захисний костюм, наданий Андрієм Іванчуком та фондом "Покуття". ВІДЕО

Як повідомляли, народний депутат Андрій Іванчук і благодійний фонд "Покуття" започаткували масштабну акцію із забезпечення медиків Івано-Франківщини засобами захисту.


Сертифіковані медичні костюми, респіраторні та тришарові одноразові маски, медичні рукавички двох видів та захисні щитки на обличчя отримують медики з усієї  області.


Лікар-інтерн Коломийської ЦРЛ Василь Кушнір першим приміряв новий захисний костюм. Медик каже, що це – вже не перший костюм, який йому доводилося приміряти, тож порівнювати є з чим:


- Перші враження дуже позитивні. Він дуже легкий і не парить. Таке враження, що без костюму. Почуваюся дуже комфортно.


На відео:  Василь Кушнір першим приміряє захисний костюм від Андрія Іванчука та фонду "Покуття"Нагадаємо, днями допомогу від Андрія Іванчука вже передали на Івано-Франківський обласний аптечний склад, звідки її розподілять між обласним фтизіоцентром та інфекційною лікарнею.Також вже великий транш отримали десять медичних закладів Коломиї, НижньовербізькоЇ та Матеївецької ОТГ, центральні районні лікарні у Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці та міська лікарня у Тисмениці.


Фонд продовжує розповсюджувати медичні засоби для медиків Франківщини. На черзі ще приблизно десять районів Прикарпаття.


Станом на 9 травня в області 1095 хворих на COVID-19, серед них  п'ята частина - це медичні працівники.


До теми: Медики Прикарпаття отримали від Андрія Іванчука та фонду "Покуття" велику партію засобів захисту. ВІДЕО


Ще п’ятьом районам області надав засоби захисту для медиків благодійний фонд Андрія Іванчука.