Можливість кар’єрного росту дуже мотивує Ірину, яка за кілька місяців з практикантки виросла до інструктора і вчить новачків.
"Гарне ставлення, гарна оплата, все обіцяне є", – каже Ірина Матейчук.
Працівників заводу безкоштовно возять на виробництво, харчують за символічну ціну, робочий день – 8 годин, за понаднормову роботу доплачують.
Середній вік працівників 35 років. Середня зарплата – понад 7 тисяч гривень. Для Коломиї і навколишніх сіл це непогані гроші.
Читайте також: “3 серпня завод “Леоні” у Коломиї випустить першу продукцію”, – Руслан Грем
До 2020 року завод розширить своє виробництво, тут працюватимуть 4 тисячі осіб. Щороку завод сплачуватиме до бюджету майже 120 мільйонів гривень податків.
Крім того, німці хочуть брати активну участь у житті громади Коломиї. Ще до відкриття заводу зробили дитячий майданчик і профінасували кілька молодіжних ініціатив.
Як повідомляло “Дзеркало Коломиї” раніше, німецькі інвестори побудують в Коломиї завод за 14 мільйонів євро на 800 робочих місць. Відтак 20 жовтня у Коломиї заклали капсулу із будівництва заводу "LEONI AG".
Читайте також: “80% працівників заводу “Леоні” у Коломиї становитимуть жінки”, – І. Слюзар
Суспільство
На заводі "Леоні" у Коломиї працівники освоюють обладнання, складаючи конструктор Lego. ВІДЕО
9 Серпня 2017
Вже восени у Коломиї повноцінно запрацює завод Leoni з виробництва кабельних мереж для автомобілів BMW і електромобілів. Він коштував компанії 16 мільйонів євро.
Зараз на заводі навчають персонал, і роблять це в доволі цікавий спосіб. Дитяче Lego допомагає дорослим навчитися швидко і виключно за схемою збирати кабельні мережі, імпровізувати тут не потрібно. Помилки неприпустимі, адже йдеться про життя водіїв і пасажирів. Тому кожен етап виробництва ретельно перевіряється і фіксується, йдеться у сюжеті DW, пише КУРС.
"Leoni несе відповідальність за продукт 10 років", – наголошує директор заводу у Коломиї Руслан Грем.
Руслан Грем прийшов працювати на Leoni ще в 2002 році, коли будувався перший завод у місті Стрий. За 15 років він встиг зробити кар’єру від керівника маленької ділянки на виробництві до керівника заводу.