“80% працівників заводу “Леоні” у Коломиї становитимуть жінки”, – І. Слюзар

Про це міський голова Коломиї Ігор Слюзар повідомив сьогодні на зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Очільник міста відзначив будівництво заводу “Леоні” як важливу інвестицію у розвиток Коломиї.

“Акціонери фірми “Леоні” прийняли рішення про будівництво заводу 26 березня 2016 року, у червні вони отримали земельну ділянку. А вже у жовтні заклали пам’ятну капсулу у фундамент майбутнього заводу”.

Зараз триває будівництво заводу, який планують завершити до червня цього року. 

Важливим моментом є те, що 80% працівників будуть жінки, – наголосив І. Слюзар. – Тобто наші жінки перестануть їздити на заробітки за кордон й будуть вдома виховувати своїх дітей. Це вирішить соціальну проблему з недоглянутими дітьми. 

Під час зустрічі міський голова зауважив, що в Коломиї наразі нема підприємства, де б працювало більше ніж 350 осіб.

Також, як зазначив він, входження інвестора “Леоні” змінить ситуацію з рівнем заробітньої плати, яка в Коломиї є низькою.

Нагадаємо, за будівництво заводу Леоні, який є найбільшою інвестицією за 25 років, Коломия конкурувала з кількома містами Прикарпаття та Львівщини. Завод “Леоні” займатиметься виробництвом електричної проводки для автомобілів.

Сума інвестицій складає близько 15 млн. євро.  У 2017 році планується набрати на роботу 800 людей, а до 2021 року – 8 000 осіб.

Читайте також: Опубліковано ексклюзивне відео будівництва заводу “Леоні” у Коломиї з висоти пташиного польоту