На Прикарпатті зніматимуть перший український історичний бойовик “Король Данило”. ФОТО+ВІДЕО

Наблизити історичну постать короля Данила до сучасного глядача взявся львівський режисер Тарас Химич. Своє кіно називає першим українським історичним бойовиком.

XIII століття, могутній спадкоємець Київської Русі ‒ Галицько-Волинське князівство стає щитом Європи від Золотої Орди, за це князь Данило Романович від Папи Римського отримує титул короля. Про цю постать львівський режисер Тарас Химич почав знімати кіно, пише Zaxid.net.

“Моя ідея як режисера була відкрити Данила короля, хто він як людина, який його характер, яку роль і значення він мав для нас”, ‒ розповів Тарас Химич.

Роль Данила зіграє терпонолянин Олександр Алексєєв.

“Я познайомився з хорошими людьми, з якими ми вже зробили багато роботи. Багато чого навчився. Мені дуже подобається, що мені довірили відобразити таку велику людину в нашій історії”, ‒ зізнався Олександр Алексєєв.

Фільм зніматимуть у кількох локаціях у Львові, Києві, Чернігові, у П’ятничанах на Львівщині, а також на Прикарпатті – у Галичі.

А ще знімальна група збудує ціле містечко XIII століття із центральноєвропейською архітектурою, бо такими на той час були володіння Данила.

Саундтрек до фільму створив Андрій Підлужний з гурту “Нічлава”.

“До створення всієї музики, яка буде стосуватися фільму, буде залучена величезна кількість музикантів, тобто повні склади і камерних хорів, і симфонічних оркестрів”, ‒ прокоментував музикант Андрій Підлужний.

У масових бойових сценах зніматимуться спортсмени і каскадери.

На краудфандинговій платформі Na-Starte стартував проект зі збору коштів для зйомок фільму.

Режисер обіцяє: навесні 2018-го публіка побачить справжній екшн ‒ історичний бойовик “Король Данило”.

Нагадаємо, до цього Тарас Химич недавно запрезентував свій перший художній фільм “Жива”, оснований на реальних подіях та долях упівців.

Читайте також: У Польщі покажуть фільм про гуцульську кухню, який знімали на Прикарпатті