У Польщі покажуть фільм про гуцульську кухню, який знімали на Прикарпатті

Поляки покажуть Верховинщину в п’ятисерійному фільмі, який вийде у вересні цього року.

Верховинщину відвідав почесний консул України в Тарнуві Бартоломей Бабуська. Із почесним гостем побували журналісти одного з провідних телеканалів Польщі – TVP на чолі із відомим кулінарним польським журналістом Робертом Макловичем (його прадід та прабаба із Надвірної та Кутів Івано-Франківської області), інформує прес-служба Верховинської РДА.

Журналіст веде кулінарну програму, тому сконцентрувався саме на смачних перевагах Гуцульщини.

Зйомки відбувалися у гостинному домі “Магурка”, де шеф-повар Анатолій Тинкалюк показував полякам, як готуються гуцульські страви. Робертові, як професійному польському повару, особливо сподобалися “гуцульські голубці”, а від “гуцульської кишки” був взагалі в захваті.

Журналісти також відвідали місцевого жителя Верховини Василя Кікінчука, який має дев’ять коней- “гуцуликів”. Гості з Польщі покаталися на бричці.

Знімальна група побувала в музеї гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика. Екскурсовод Наталія Гузак-Кумлик ознайомила присутніх із гуцульською культурою, звичаями та традиціями на Верховинщині, граючи на 15 гуцульських музичних інструментах та співаючи співанок.

Читайте також: Насмітили і пішли: за тиждень гору Піп Іван відвідало 734 туристи