ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліція відкрила кримінальне провадження проти вандалів, які пошкодили громовідвід у Карпатах

Поліція Верховинщини розпочала кримінальне провадження, щодо пошкодження системи блискавкозахисту на горі Піп Іван.

Як повідомляло Дзеркало, правоохоронці знайшли вандалів,які пошкодили громовідвід у Карпатах.

Нагадаємо, 22 серпня в Обсерваторії на горі Піп Іван невідомі вчинили акт вандалізму. Вони залізли на мідний дах будівлі та пошкодили систему громовідведення.

За фактом умисного пошкодження майна проводиться досудове розслідування, в ході якого будуть встановленні обставини кримінального правопорушення та особи причетні до його скоєння.

Зокрема, до обласної поліції звернулось керівництво Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника із заявою, щодо пошкодження системи блискавкозахисту Міжнародного наукового центру «Обсерваторія», що на горі Піп Іван.

Наразі тривають слідчі дії, проводяться заходи, щодо встановлення осіб причетних до вказаного правопорушення та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Санкція статті визначає покарання у вигляді, зокрема, штрафу, чи громадських або виправних робіт. Найсуворіше покарання - обмеження волі або позбавлення волі на строк до трьох років.