Додому Новини Політика “Коломийський виконком – орган колективної безвідповідальності”, — Олександра Базюк про вихід зі...

“Коломийський виконком – орган колективної безвідповідальності”, — Олександра Базюк про вихід зі складу виконкому

0
Поділитися

На минулій сесії Коломийської міської ради депутати проголосували за виключення Володимира Пака зі складу виконавчого комітету міськради.

Ініціатором цього рішення був міський голова Ігор Слюзар, а причиною стало критичне щодо міської влади інтерв’ю вже колишнього члена виконкому тижневику “Дзеркало Коломиї“.

У цьому інтерв’ю Володимир Пак, зокрема, сказав: “Для того, щоб красти, потрібно показувати й певні результати. Інакше можливе збурення людей, можливі протестні акції. Тому поряд із задоволенням своїх меркантильних інтересів влада, звичайно, щось робить і для міста й громади…”.

Саме ці слова В. Пака й стали причиною виключення його із виконкому.

Через кілька днів після сесії міськради Олександра Базюк на знак протесту вийшла з членів виконкому Коломийської міськради.

Читайте також: Об’єктивна критика влади чи безпідставні звинувачення у корупції: за що з виконкому виключили В. Пака? +ВІДЕО

“Коломийська міська рада, як державна дума Росії, – не місце для дискусій. Наша влада не повинна боятися відкритості та критики. Натомість очільники міста не сприймають критику як спосіб конструктивного діалогу, а вбачають в ній наклеп, – переконана Олександра Базюк. – На мою думку, влада повинна була б вступити у діалог із В. Паком, почути його аргументацію, а не закривати йому рот, як це сталося на сесії міської ради”.

“Беручи цей факт до уваги, я вирішила підтримати Володимира Пака і також вийти зі складу виконкому. Іншою причиною, яка спонукала мене це зробити, було те, що 90% членів виконавчого комітету перебувають у промерівській більшості й не вимагають від виконавчих органів надання їм для правильного вибору (підтримки чи голосування “проти”) економічного обгрунтування підвищених тарифів на всі види послуг, що в подальшому призводить до ще більшого зубожіння населення Коломиї. Я вважаю, що виконавчий комітет – орган колективної безвідповідальності. Тому моє подальше перебування в ньому є неможливим”.

Читайте також: “Все було добре, поки Слюзар із секретарем не зрозуміли, що Пак не буде ручним”, — Геннадій Романюк