Кількість людей, які отруїлись у ресторані на Франківщині, зросла

Як повідомляли, у ресторані на Франківщині отруїлося четверо людей.

Вчора, 16 січня, близько 19 години до Івано-Франківського відділу поліції надійшли звернення від громадян про те, що вони отруїлись, відзначаючи родинне свято 14 січня у одному із відпочинкових закладів міста.

Станом на 17 лютого “Івано-Франківський обласний лабораторний центр” з обласної інфекційної лікарні отримав повідомлення про п’ятьох  осіб, які звернулися до лікувального закладу зі скаргами на підвищення температури тіла, нудоту, блювоту, біль у животі.

Ще одна особа звернулась по допомогу до Снятинської центральної районної лікарні. Серед захворілих  – двоє дітей до 15-ти років, інформують в обласному лабораторному центрі.

При епідрослідуванні фахівцями міськрайонної філії ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр” встановлено, що 14.01.2018 року всі  захворілі особи  перебували  на святкуванні хрестин в закладі громадського харчування – ресторані  “Витребеньки” м. Івано-Франківськ, вул. Українських Декабристів,45. Всього в урочистостях брали участь  35 осіб.

Спеціалістами Івано-Франківської міськрайонної філії ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр” проводиться епідемічне розслідування та весь комплекс протиепідемічних заходів для встановлення причин виникнення інфекційного захворювання. В закладі громадського харчування проведено заключну дезінфекцію з контролем якості її проведення.

За фактом отруєння відвідувачів відпочинкового закладу поліцією розпочато кримінальне провадження.