Директор “AVE” стверджує, що проблем з вивезенням сміття у Коломиї немає

У Коломиї мешканці будинку № 125 на вулиці Карпатській поскаржилися на неналежний вивіз сміття.

В спільноті “Типова Коломия” у Facebook люди стверджують, що сміття не вивозять вже близько чотирьох тижнів, баки заповнено.

Натомість директор ТОВ “АVE-Коломия” Михайло Вінтоняк розповів “ГК”, що вивіз сміття відбувається вчасно, просто минулого тижня  були проблеми через нерозчищені дороги, але це одиничні випадки.

“В Коломиї немає жодного такого випадку, все забирають вчасно, ну максимум до трьох днів”, – каже Михайло Вінтоняк.

Директор ТОВ “АVE-Коломия” особисто поїхав за вказаною адресою та спростував інформацію про забруднення, надіславши фото з місця журналістам.

“ОСББ нас обдурюють, вони представляють довідку про кількість мешканців, цю довідку підписує голова ОСББ. Вони знижують кількість жителів, тобто вони платять за два куби в місяць, а ми вивозимо 4-5 кубів. Нехай своєчасно сплачують повну суму”, – додає Вінтоняк.

Також, за його словами, за січень та лютий мешканці 125-го будинку за послуги вивезення сміття і зовсім не заплатили. Його така поведінка обурює, адже ситуація зі сміттям у місті за останні роки стала значно кращою, втім, українці звикли бачити негатив, переконує Михайло Вінтоняк.

Читайте також: Коломиянка привезла сміття під офіс AVE. ФОТОФАКТ.