БФ “Покуття” подарував коломийським рятувальникам ґумові чоботи та ліхтарики. ВІДЕО

Коломийські рятувальники отримали в подарунок складові комплекту бойового одягу. А саме, ґумові чоботи та ліхтарики для касок. Всі речі польського виробництва, сертифіковані. Таку матеріальну допомогу вогнеборцям виділив БФ “Покуття” – ініціатива народного депутата Андрія Іванчука.

Коломийські рятувальники в піднесеному настрої, їхня матеріальна база поповнюється новим сучасним обладнанням та бойовим одягом. Кажуть, це допомагає якісніше виконувати роботу, бо речі зручні та пристосовані до специфіки їхньої роботи, а ще – захищають від небезпеки їх самих, повідомляє НТК.

Читайте також: БФ “Покуття” встановив ще два майданчики біля храмів Коломийщини. ФОТО

Наприклад, у таких чоботах пожежник може не боятися електричного струму, травмувань, коли працює з бензопилою, а ще вони вогнетривкі і легкі. Це взуття польського виробництва, сертифіковане, цьогорічного випуску. Вартість однієї пари 3.200 гривень. Загалом благодійники привезли 10 пар.

Читайте також: БФ “Покуття” нагородив спортивними формами та інвентарем вісім команд переможців шкільного турніру з футзалу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Рятувальники отримали ще й 4 ліхтарики з кріпленням до касок. Вартість одного – 1.400 гривень. Отримали таке пристосування особливо зручне, коли доводиться працювати у задимленні. Благодійники ще обіцяють найближчим часом забезпечити коломийських рятувальників повним комплектом касок.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Читайте також: У Коломиї збудують водноспортивний комплекс за 140 млн грн за сприяння нардепа Андрія Іванчука. ФОТО