Вперше відбудеться фестиваль авторської поезії “Коломия. Живе слово: Світовид”

21 березня о 15.30 у великій виставковій залі Мистецького центру “Світовид” відбудеться Перший відкритий фестиваль авторської поезії “Коломия. Живе слово: Світовид”.

Фундатори фестивалю  – Мистецький центр “Світовид” (Михайло Бережницький), Мистецьке обʼєднання “FRANCO театр” (Ірина Ярмоленко), Народний аматорський театр поезії “Орфей” (Оксана Гаращук) та Культурологічний проект “Коломия – наше місто” (Михайло Петрів).

До творчої групи з підготовки і проведення фестивалю увійшли Ірина Ярмоленко, Оксана Гаращук, Михайло Петрів, Галина Волощук. Координатор фестивалю Ірина Ярмоленко. Аудіозапис – Арсен Шеремета, відеограф – Руслан Остащук. Перший фестиваль буде відбуватися під егідою логотипу, автором якого є Валерій Дідорак.

Українське поетичне слово має багатовікові традиції.

Коломия – це сучасна Духовна Літературна Республіка, де народилися, творили чи творять, сформувалися чи формуються чимало творчих поетичних особистостей.

Запрошуємо до участі у фестивалі усіх бажаючих, хто творить сучасну українську поезію, у власному декламуванні поділитися своїми творами з колегами та громадою.

Мета фестивалю – популяризація авторської поезії як традиційного жанру української літературної творчості, підтримка й заохочення творчих особистостей, створення електронної антології авторської поезії у серії “Чарівний світ поезії”.

“Вірші для фронту” – це наша данина памʼяті й духовна підтримка українським воїнам на Східному Фронті й однойменна збірка віршів, яка буде видана за підсумками фестивалю.

Умовами участі у фестивалі є декламування творів українською мовою та можливе їх виконання в музичному супроводі.

Для участі у фестивалі прохання попередньо зареєструватися в координатора фестивалю – Ірина Ярмоленко (063) 200 55 52, заповнену анкету учасника фестивалю, творчу фотографію (JPEG) та вірші в електронному форматі надіслати на ел. адресу: poet.festival@gmail.com.

Анкети для участі у фестивалі приймаються до 16 березня.

На сторінці фестивалю: https://www.facebook.com/poet.festival/ висвітлюватимуть перебіг підготовки та проведення фестивалю, розміщуватися інформація про учасників та публікація віршів авторів – учасників фестивалю.

У часі проведення фестивалю буде здійснюватися аудіо- та відеозапис з подальшою публікацією на сторінці фестивалю, а “Книжкова Хата” проведе виставку друкованої поезії, також запрошуємо учасників фестивалю надати власні збірки поезії для виставки.