ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Подячне слово настоятеля храму Благовіщення о. Андрія Танасійчука. ВІДЕО

Настоятель найдавнішого храму Коломиї - церкви Благовіщення Пречистої Діви Марії подякував доброчинцям, зокрема благодійному фонду "Покуття" та його засновнику Андрієві Іванчуку, за жертовність і допомогу.


"У цей Різдвяний період хотів би подякувати Благодійному фонду "Покуття" і його засновнику Андрієві Іванчуку, нашому коломиянину, нашому приятелеві, за ті дари, які він приніс для нашої церкви, для старенької святині, яка є молодою парафією, яка формує маленьких дітей  і виховує молодь. 


Дякуємо всім працівникам фонду "Покуття" за вашу жертовність, за ваші труди. Також в особливий спосіб дякую матері пана Андрія, яка виховала його, яка передала йому ті християнські цінності і ту доброту, щоб він вмів ділитися  з іншими людьми... " - наголосив отець Андрій.


Детальніше дивіться у відео.Нагадаємо, старовинній коломийській церкві Благовіщення – понад 430 років. Коли комісія ЮНЕСКО вивчала дерев’яні споруди нашої області, то храм не внесли до каталогу Всесвітньої культурної спадщини через її аварійний стан.


Тоді настоятель церкви Андрій Танасійчук звернувся до народного депутата, коломиянина Андрія Іванчука та заснованого ним БФ "Покуття" з проханням допомогти відновити храм.


Церква була збудована без фундамента, а дерев’яні стіни прогнили. Справжнім дивом було те, що святиня простояла стільки років.


Коли майстри приступили до робіт, стало зрозуміло, що доведеться зробити набагато більше, ніж здавалося з самого початку. Тож найстарішу церкву Коломиї завдяки Андрієві Іванчуку та фонду "Покуття" вдалося врятувати від руйнації. Тоді ж у  рамках реставрації на куполі храму встановили хрест, а також замінили більше семи тисяч ґонтин.


До теми: Врятована святиня. У церкві Благовіщення відслужили подячну Літургію - завершився перший етап реставрації. ФОТОРЕПОРТАЖ


 Фонд "Покуття" і Андрій Іванчук продовжують опікуватися найдавнішим храмом Коломиї


Мирянам Парафії Благовіщення у Коломиї вручили Митрополичі подяки. ФОТО


15000 солодких дарунків на Миколая: завершилася традиційна акція фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО 


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.