ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський поділився першими враженнями від участі у шоу. ВІДЕО

Переможець та суперфіналіст вокального проєкту “Голос країни” поділились першими враженнями від участі у шоу. Сергій Лазановський та Артем Паучек повернулись до Івано-Франківська й зустрілись з прихильниками.


25 квітня у суперфіналі 11-го сезону “Голосу країни” глядачі дізналися ім’я переможця. Ним став Сергій Лазановський з Прикарпаття. Повернувшись до Івано-Франківська, переможець проєкту зустрівся з прихильниками та подякував за підтримку. Також вокаліст поділився першими враженнями від участі у шоу та перемоги.


За перемогу у проєкті Сергій Лазановський отримав двокімнатну квартиру в Києві і право виступити на сцені фестивалю Atlas Weekend. Утім, новосілля не планує. Каже, помешкання продасть, а кошти віддасть на благодійність.


Ще один учасник проєкту Артем Паучек, який навчається в Університеті Короля Данила за підсумками глядацького голосування посів третє місце. Утім, навіть таким результатом хлопець задоволений і обіцяє ще повернутись на шоу.


Ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький, де навчається Артем Паучек і викладає Сергій Лазановський, каже, обидва хлопці продемонстрували усій країні, що мрії здійснюються, якщо наполегливо працювати та йти до мети.


Нині артисти готуються до концертів. Так, 4 травня Сергій Лазановський виступить у своєму рідному селі Попельники, що на Снятинщині. Далі – дасть концерти у Снятині та Івано-Франківську. Загалом вокаліст планує об’їздити усю Україну.


Більше - у сюжеті ТРК РАІ. Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.