В Прикарпатському університеті розпочалась реабілітаційна програма для учасників ООС

Прикарпатський університет спільно з громадською організацією “Інваліди, ветерани, учасники, волонтери АТО “Воїн України” розпочав реалізацію реабілітаційної програми для учасників Операції об‘єднаних сил.

Угоду про таку співпрацю підписали сьогодні ректор університету Ігор Цепенда та голова ГО Всеволод Андрусів, інформує прес-служба університету , пише Дзеркало медіа.

“Ми прагнемо допомогти нашим захисникам покращити стан здоров’я, як фізичний, так і психологічний. До проекту будуть задіяні студенти та викладачі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”.

“На факультеті реалізується навчальна програма “Охорона здоров’я”, наші викладачі мають великий досвід і цей досвід зараз буде використовуватися у співпраці з ГО “Воїн України”. В університеті також є програма з психології щодо подолання посттравматичних стресових розладів”, зазначив ректор університету Ігор Цепенда під час підписання Угоди.

Проект допомоги учасникам Операції об’єднаних сил та членам їх сімей працюватиме на базі Навчально-наукового рекреаційного реабілітаційного центру університету.

“Це дуже потрібний для нас проект. Для наших воїнів – це допомога у відновленні фізичного здоров’я, психологічної рівноваги та соціальної адаптації. Для університету – як для викладачів, так і для студентів – це досвід роботи з такою категорією людей”, – сказав голова ГО “Воїн України” Всеволод Андрусів.

На сьогоднішній день в області налічується 7510 осіб, які брали участь у військових діях на Сході України, з них  402 – це особи з інвалідністю.